המלצות

אחרי שנים של חיפושי גן והתפשרויות בלב כבד..סוף סוף מצאתי גן מקסים, גן של כיף ואהבה. ממליצה בחום על הקבוצה של הילה בגן עופרים בספורטן ♡


כשעברנו לחיפה שמענו מכל מי שמכיר המלצה אחת חמה שחזרה על עצמה- גן עופרים. כל מי שהתמזל מזלו להכיר מקרוב את המסגרת החמה הזו לילדים, סיפר לנו בפירוט ובשמחה כמה נחת וביטחון הוא הרגיש לרשום את ילדיו לשם. ובאמת, שנה שנייה שלנו בגן, ואנחנו נהנים כל כך לראות את הבת שלנו מתפתחת, נחשפת לעולם מגוון של תוכן, שירים, משחקים ורעיונות, נפתחת מבחינה חברותית, ולמרות הביישנות ושזו מסגרת ראשונה מחוץ לבית- הולכת בשמחה בבוקר לגן, עם חיבוקים ונשיקות מכל הצוות. בכל בעיה או התלבטות שעלו, תמיד קיבלנו אוזן קשבת ואת מלוא הסבלנות ויחס אישי על מנת לפתור אותה בצורה שהכי תתאים לבת שלנו. התכנים הנוספים כגון הרצאות להורים או פעילות אחר הצהרים עם הילדים תמיד היו גיוון נהדר ומעניינים. אין לנו ספק שנעשה מאמץ שכל ילדינו יזכו בעתיד לחוות את גן עופרים. המון תודה!

שירי קרת

בשנתיים אחרונות אנו מלווים את ילדינו בכל בוקר לגן, ונפרדים מהם בלב רגוע ובטוח שהילדים נמצאים בידיים חמות, מחבקות ומרגיעות. הילדים שמחים להגיע לגן, נכנסים לתוכו והפרידה אפילו הייתה ממש מהירה. בסוף כל יום הם מביאים איתם הביתה את החוויות הרבות שהם עוברים בגן. אנחנו נהנים בכל פעם מחדש לקרוא ולראות את התכנים הנלמדים בגן, ואף שומעים את הציטוטים מהתכנים במפגשים. אופי הזרימה החופשית בגן אפשרו לכל אחד מילדינו לפעול כל אחד בקצב שלו, למצוא מגוון תחומי פעילות והתנסויות רבות. ילדינו למדו מהי יצירתיות, הצוות הקשוב אפשר להם לבטא את רעיונותיהם במגוון דרכים. נתתם לילדינו התנסויות תחושתיות מוטוריות רבות, התפתחות גופנית, התפתחות מוסיקלית ועוד. הענקתם לילדינו כלים נכונים להתמודדות בחברה, כיצד לעבוד במשחק יחידני וגם השתלבות בקבוצה. הלמידה החברתית היא מאוד משמעותית בגילאי הגן כאשר הילד יוצא לראשונה לעולם שמחוץ לבית הוריו. הענקתם גירויים אינטלקטואליים רבים לאורך כל השהות שלהם בגן, לימדתם אותם מגוון רחב של תחומים כגון: קריאה מהספרים, השפה העשירה והנכונה בה דיברתם פיתחה את האוצר הלשוני שלהם למעבר למצופה. הענקתם והזנתם יום יום את נפשם, מוחם וגופם של ילדינו ועל כך התודה גם למבשלת הגן המצויינת! אנו שמחים ורגועים כאשר אנו יודעים שבשנים הראשונות להתפתחותם הענקתם לילדינו את המיטב בכל תחומי החיים ואנו מודים על כך תמיד. ולסיכום במשפט אחד ואחרון "גן עופרים במקום שכיף לגדול"

טליה ושמעון מלכה

המלצה חמה על גני עופרים! שני בניי הגדולים, איתי וארז, התחנכו בגני הילדים של גני עופרים מגיל מאוד קטן (כשישה חודשים) ועד למעבר לגן עירייה בגיל 3-4. אני רוצה להמליץ בחום על הגנים הללו, הן בכפר גלים ובמרכז הטניס. הצוות הניהולי של הגנים מאוד מקצועי, אדיב וקשוב לצרכי ההורים תמיד. התכנים החינוכיים, חוגי ההעשרה וכמובן היחס החם והאוהב של צוות הגננות והמטפלות ראוי להערכה רבה. אין לי ספק שאלו הגנים הטובים ביותר לילדי חיפה והסביבה!

מוריה

ברצוני להודות לך על טיפול מסור והקניית בסיס רגשי והתפתחותי לשלושת ילדיי שעשו את שנותיהם הראשונות (מהתינוקיה ועד טרום חובה) בגני עופרים. שחר, אורי ואיתן נזכרים בערגה במטפלות ובגננות שהם כל כך אהבו, כמו גם בחברים ובחוויות שליוו אותם במהלך שנותיהם בגן. אני ונטע שבעי רצון מהערכים ומהמיומנויות שפותחו אצל הילדים ומהטיפול המקצועי והמסור של הנהלת וצוות הגן. אני בהחלט מגדיר את גן עופרים בתור גן אופטימלי מהרבה אספקטים! בברכת המשך הצלחה בעשיה הברוכה!

משה בן-ישי

זו השנה השישית שאנו נמצאים בגני עופרים (ארבע שנים עם בתנו הבכורה, שלוש שנים עם בתנו האמצעית ואוטוטו מכניסים את בננו הקטן לתינוקייה), וללא ספק ממליצים בחום על גני עופרים! הגננות והסייעות דואגות להעניק לכל ילד תשומת לב אישית, חום, אהבה, מקרינות שלווה , רוגע וסבלנות אינסופית. קבלת הפנים בבוקר מלאת חיוכים, ולאורך היום שפע של שירים, סיפורים ותכנים מעשירים. הילדים מגיעים בבוקר בשמחה לגן , אינם רוצים לעזוב בסיום היום, וסופגים המון ידע וערכים. האווירה הנעימה, האכפתיות וההשקעה בכל פרט ופרט, האוזן קשבת מצד הצוות וההנהלה גורמים לנו לתחושת ביטחון שילדנו נמצאים במקום הנכון!

דיקלה ואופיר זיסמן

בראש ובראשונה, הילדה הולכת בשמחה לגן וממש לא ממהרת לחזור הביתה בשעת האיסוף. מעבר לזה - הצוות המנוסה, המסור והחם, מנהלת הגנים, נתלי, שתמיד מעניקה תחושת ביטחון ואוזן קשבת בכל דבר ועניין, המרחבים, הפשטות, התכנים, החוגים, הטיולים, החום והאהבה, הם שנותנים לנו לישון בשקט בלילה (: ממליצים מכל הלב.

עדי ורמי רונן

רצינו להודות על שנים נפלאות, בהן בנותנו שוהות, לומדות ומתפתחות ב״עופרים״. גן, בית, משפחה. מרחב של טבע ומשחק. היום-יום, כמו החגים והשמחות בגן, מלא בשמחה ותחושת התמלאות והתפעלות. הן חוזרות מהגן עם חויות חברתיות, חינוכיות ואנושיות, עם התנסויות בחומרים שונים, בחוגים מעניינים ומעשירים. הטיולים והיציאה לטבע, וניצול המרחבים בהם נמצא הגן, הם מיתרונותיו הגדולים. נשות הצוות, המלוות את הילדים, עושות עבודתן באהבה, במודעות חינוכית ובאחריות אין קץ. זו הזדמנות לומר תודה על כל האהבה שאתן מרעיפות, על החום והמקום המשמעותי שהגן מהווה עבורינו, ההורים, ועבור הבנות.

איילת חרפק

בכל בוקר כשאני משאירה את בנותיי בגני הילדים של עופרים והולכת לעבודה אני בראש שקט כי אני יודעת שהן מקבלות את היחס החם והדואג מצוות המטפלות המדהים בגן!! ניכרת השקעה רבה בילדי הגן והחיוך בבוקר על פניהם שווה הכל ;)

אורטל אל בכרי